Dodany: 2012-04-11 12:29:51

 

Czy warto kupić auto poza PolskąNiegdyś niemal każdy kto marzył o nieco lepszym aucie, w nieco lepszej klasie a jednak w dobrej cenie – udawał się za granice w celu znalezienia samochodu poza naszym krajem, co nawet po ocleniu było dobrym interesem.

 

Dziś niemal równa się to zeru z racji tego, że zwyczajnie nie opłaca się przy obecnych notowaniach walut na kupno np. auta z Niemiec, które kupujemy w Euro, a zarabiamy w złotówkach. Nie ma już takiej okazyjności jaka była jeszcze kilka lat temu. Dziś kupowanie aut za granicą opłaca się głownie osobom, które jednocześnie w jednym czasie potrzebują kupić kilka aut. Takie miejsca jak szkoła nauka jazdy poznań, jeszcze do niedawna całą flotę wymieniała właśnie kupując samochody za granicą i sprowadzała je do Polski.

 

Nauka jazdy poznań twierdzi, że nadal jeśli ktoś ma dobre dojścia za granica może kupić dobre auto po okazyjnej cenie, jednak problem jest taki, że niewielu z nas jest w stanie na odległość kupić auto bez wcześniejszego obejrzenia go, a samodzielne podróże a granicę po auto często się nie opłacają. Dlatego też nauka jazdy poznań korzysta z usług osób, które tu Polsce – na miejscu zajmują się sprzedażą aut, które ściągnięte były zza granicy – wtedy mimo, że handlarz weźmie część kasy za pośrednictwo i tak w ogólnym rozrachunku opłaca się taki zabieg.

 

Zanim dorobimy się własnego auta warto rozważyć opcjęjego wynajmu. Firmy takie jak wypożyczalnia samochodów koszalin mają szeroką ofertę i z pewnością wśród oferowanych pojazdów można znaleźć coś idealnego dla siebie.
.

Dodaj nowy komentarz do artykułu Czy warto kupić auto poza Polską
Nick: