Dodany: 2012-04-11 12:13:04
 

Jak postąpić z samochodem muzealnymWiele jest osób, które mają nietypowe zainteresowania. Takimi osobami są np. osoby zbierające, kolekcjonujące stare, zabytkowe, wręcz muzealne samochody. Takie auta – jako, że są to zabytki nie muszą być opłacane i ubezpieczane – jeśli nie są używane, jeśli korzystamy z nich i są one w ruchu – właściciel musi opłacić ubezpieczenie tego samochodu, czyli ubezpieczenie OC.

 

Jak twierdzą specjaliści na co dzień pracujący w szkole nauka jazdy poznań – takie samochody muzealne przez ubezpieczycieli traktowane są wielorako. Część ubezpieczycieli – jak twierdzi szkoła nauka jazdy poznań – potraktuje samochód muzealny z dużą zniżką, z kolei inni, jako, że jest to samochód najczęściej mało ekonomiczny i dość nieprzyjazny dla środowiska – jego OC będzie znacznie droższe – zwłaszcza, jeśli auto ma dodatkowo dużą pojemność silnika.

 

Nauka jazdy poznań samochody muzealne radzi ubezpieczać po wcześniejszym przeprowadzeniu rozpoznania na rynku ubezpieczeniowym – co oznacza, że zanim opłacimy ubezpieczenie – warto sprawdzić wszystkie ubezpieczalnie, by nie przepłacić..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Jak postąpić z samochodem muzealnym
Nick: