Dodany: 2012-04-11 11:43:54

Jakie ubezpieczenie samochodu jest obowiązkoweKażdy posiadacz auta, które pozostaje w ruchu – jest zobowiązany do opłacania ubezpieczenia drogowego OC czyli odpowiedzialności cywilnej. Odpowiedzialność cywilna, czyli OC jest ubezpieczeniem obowiązkowym w przeciwieństwie do AC.

 

Obowiązek OC spada na każdego kierowcę i takie ubezpieczenie należy płacić w wyznaczonych terminach co roku. Każde ubezpieczenie obowiązkowe jakim jest OC należy płacić w określonych terminach, ale i w określonej kwocie. Nauka jazdy poznań jako szkoła nauki jazdy posiada wiele samochodów. Nauka jady poznań za każdy samochód płaci inną stawkę OC, gdyż każdy samochód różni się od siebie nie tylko liczbą lat, ale i stanem technicznym, a także pojemnością silnika.

 

Nauka jazdy poznań przypomina, że te wszystkie elementy jak również ilość zniżek maja wpływ na to jaką sumę musimy zapłacić OC. OC jako obowiązkowe ubezpieczenie ma za zadanie chronić nas i tych wszystkich, którzy także są uczestnikami ruchu drogowego. Ubezpieczenie OC to obowiązek, jeśli więc nie mamy aktualnego ubezpieczenia – policja może nam zabrać dowód ubezpieczenia do czasu, aż nie opłacimy ubezpieczenia..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Jakie ubezpieczenie samochodu jest obowiązkowe
Nick: