Dodany: 2012-04-11 11:29:03

 

Czym jest polisa OCKażdy uczestnik ruchu drogowego, który posiada prawo jazdy musi korzystać z ubezpieczenia, które jest obowiązkowe. Takie ubezpieczenie obowiązkowe to między innymi ubezpieczenie, które jest ubezpieczeniem od ewentualnych stłuczek, czy wypadków drogowych.

 

Nauka jazdy Poznań przypomina, że każdy zmotoryzowany, który posiada auta i je użytkuje jest zobowiązany płacić ubezpieczenie OC. Ubezpieczenie OC jest nie tylko obowiązkowe, ale również dotyczy ono bezpieczeństwa wszystkich uczestników ruchu. Jeśli ktoś – jakiś uczestnik ruchu nie posiada ubezpieczenia OC jest on zagrożeniem dla wszystkich, którzy również są uczestnikami ruchu. Dlaczego?

 

Jeśli ktoś kto nie ma ubezpieczenia OC spowoduje wypadek drogowy , osoba poszkodowana, nie ma szans na odzyskanie i otrzymanie z ubezpieczenia tej osoby odszkodowania – co jest bardzo kłopotliwe. Nauka jazdy poznań przypomina swoim kursantom, że jako przyszli posiadacze aut – będą musieli również opłacać ubezpieczenia OC, gdyż jest to obowiązek każdego zmotoryzowanego i odpowiedzialnego kierowcy. Nauka jazdy poznań jako jednostka, która prowadzi działalność opartą na ruchu drogowym również opłaca określoną stawkę OC, która jest obowiązkowa..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Czym jest polisa OC
Nick: