Dodany: 2012-04-11 11:25:43
 

Czym jest polisa NNWPolisa NNW jest ubezpieczeniem, które nazywane jest od nieszczęśliwych wypadków. Nauka jazdy poznań jako szkoła nauki jazdy – a więc odpowiedzialna za przewóz osób zawsze korzysta z polisy ubezpieczeń NNW.

 

Polisa NNW czyli od nieszczęśliwych wypadków jest to polisa, która nie tylko chroni kierowcę, ale i jego najbliższych w momencie wypadku, późniejszej ewentualnej niedyspozycji czy niemożności wrócenia do pracy. Nauka jazdy poznań określa polisę NNW jako bardzo ważną z racji tego, że jest to ewentualne odszkodowanie w przypadku wypadku samochodowego czy innego, nieszczęśliwego wypadku.

 

Nauka jazdy poznań polisę NNW na stałe wpisuję w zasady funkcjonowania szkoły, tak by zawsze bezpieczni byli nie tylko kursanci, ale i osoby, które są przewożone w samochodzie, a więc instruktorzy – NNW jest ubezpieczeniem osobowym, a więc dotyczy ludzi, nie zaś auta. Nauka jazdy poznań uważa, że NNW to nie tylko ubezpieczenie, które należy mieć – jako, że odpowiada się za ludzi i ich przewóz, ale jest to niezwykle ważna sprawa moralna. .

Dodaj nowy komentarz do artykułu Czym jest polisa NNW
Nick: