Dodany: 2012-04-11 11:23:00
 

Czym jest polisa ACWiele jest dziś ubezpieczeń, które obowiązują na terenie naszego kraju. Nauka jazdy poznań jako szkoła na co dzień korzysta z ubezpieczeń, które są ubezpieczeniami na wypadek gdyby kursant spowodował wypadek, a na tym ucierpiałaby nie tylko osoba, która prowadziła samochód, ale również ta, która była przypadkowym uczestnikiem tego zdarzenia.

 

Polisa AC jest ubezpieczeniem, które pokrywa szkody, które nie są pokrywane z ubezpieczenia koniecznego jakim jest polisa OC. Polisa AC jest ubezpieczeniem nieobowiązkowym, co oznacza, że nie trzeba koniecznie wykupywać takiego typu ubezpieczenia, jednak jest to bardzo wygodne rozwiązanie zwłaszcza dla właścicieli droższych, nowych samochodów.

 

To właśnie polisa AC jest ubezpieczeniem, które daje pewnego rodzaju gwarancję , że jeśli się coś stanie złego – z naszym autem zostanie spalone bądź też zostanie skradzione – wiadomo, że otrzymamy zwrot pewnych kosztów, z ubezpieczenia – odszkodowanie z tytułu AC. Nauka jazdy poznań zawsze korzysta z polis AC z racji tego, że samochodami jeżdżą niedoświadczeni, uczący się dopiero kierowcy, którzy często stwarzają spore zagrożenie dla innych uczestników ruchu i zdarza się często, że niszczą auta poprzez drobne kolizje, czy wypadki drogowe..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Czym jest polisa AC
Nick: