Dodany: 2012-04-11 11:18:01
 

Gdzie obowiązuje prawo o ruchu drogowymW każdym mieście naszego kraju obowiązuje ta sama zasada prawa o ruchu drogowym. To co określa się prawem o ruchu drogowym to wszystko to, co obowiązuje na drogach. To właśnie droga jest miejscem, które określane jest przez prawo o ruchu drogowym.

 

Prawo o ruchu drogowym obowiązuje na drodze a także na wszelkich drogach wewnętrznych , na których ustawione są znaki drogowe. Nauka jazdy poznań uczy swoich kursantów, gdzie i kiedy należy zachowywać zasady ruchu drogowego. Nauka jazdy poznań opiera się właśnie na zasadach prawa o ruchu drogowym, to właśnie od tego gdzie obowiązywać ma prawo o ruchu drogowym zależy – na co może pozwolić sobie kierowca.

 

Jeśli jest poza teren objętym prawem o ruchu drogowym, nie ma znaków drogowych i zasad, nie ma konieczności ustalania jakichś zasad ruchu drogowego, gdyż nie obowiązują one. Nauka jazdy poznań przypomina swoim kursantom, że zawsze należy pamiętać o tym, że to właśnie nieprzestrzeganie prawa także tego o ruchu drogowym jest zagrożone karą..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Gdzie obowiązuje prawo o ruchu drogowym
Nick: