Dodany: 2011-09-30 13:38:50

W jaki sposób zostać instruktorem nauki jazdyZostanie instruktorem prowadzących szkolenia na prawo jazdy Poznań nie może zostać każdy, kto chciałby uczyć prowadzenia pojazdów inne osoby. Może nim zostać jedynie osoba, która posiada w tym względzie wymagane trzy letnie doświadczenie w prowadzeniu pojazdu, którym chciałby uczyć (samochód osobowy, dostawczy czy ciężarowy).

 

Nie może być również karany za przestępstwa bądź wykroczenia popełnione w ruchu drogowym. Nie mniej ważną kwestią jest równie wpisanie jego osoby do rejestru instruktorów – osób przygotowujących do egzaminów na prawo jazdy Poznań. Kolejny punkt, który musi spełnić przyszły instruktor nauki jazdy to oczywiście zdać egzamin przez organem wskazanym przez wojewodę.

 

Musi również uczęszczać na szkolenie związane z prowadzeniem wybranych pojazdów, metodyki pracy z kursantami jak również bezpieczeństwa ruchu drogowego. Ważnym punktem owego szkolenia jest też praktyka instruktorska która pozwala dowiedzieć się w jaki sposób postępować w sytuacjach popełniania błędów przez osobę prowadzącą samochód – kursanta. Szkolenie na instruktora obejmuje również prowadzenie ośrodka szkolenia na prawo jazdy Poznań a więc zasad, jakimi winienia się kierować placówka..

Dodaj nowy komentarz do artykułu W jaki sposób zostać instruktorem nauki jazdy
Nick: